O firmie

Od 2001 zajmujemy się pomocą w imporcie maszyn z Azji, głównie z Chin, Tajwanu, Korei Południowej.
Działamy w każdej branży maszynowej, oferujemy pełny zakres usług, od znalezienia odpowiedniej maszyny, poprzez negocjacje handlowe, sporządzanie umowy, nadzorowanie procesu produkcyjnego, inspekcję i odbiór maszyny u producenta, jej montaż i uruchomienie u klienta, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny we współpracy z producentem, pomoc w imporcie części zamiennych, w egzekwowaniu gwarancji producenta. Organizujemy transport morski, powietrzny, lądowy, organizujemy odprawę celną. Posiadamy przedstawicielstwo w Kantonie.

Jesteśmy dynamicznym zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem, otwartym na zmieniające się realia otaczającego nas świata i potrzeby naszych klientów.

NIE POBIERAMY żadnych opłat wstępnych za przygotowanie oferty i wstępne kalkulacje,  naszym wynagrodzeniem jest prowizja handlowa ustalana przed finalizacją importu, fakturę wystawiamy kiedy importowana maszyna zostanie dostarczona do pod wskazany przez klienta adres.

Organizujemy wyjazdy na targi i spotkania biznesowe.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje: 00 48 81 440 40 75.

Posiadamy własne biuro w Kantonie.
Lata współpracy z chińskimi kontrahentami to również wiele wyjazdów z których zawsze przywozimy interesujące zdjęcia [GALERIA]

Zapraszamy do współpracy
F.H.U. COLTAR (maszynyzchin.pl)

Annie Chen

Dyrektor biura w Chinach

annie.chen@maszynyzchin.pl

Tomasz Gołaś

Dyrektor biura w Polsce

tomasz.golas@maszynyzchin.pl