O Firmie

COLTAR MASZYNY Z CHIN

KIM JESTEŚMY

Od 2000 roku zajmujemy się kompleksową pomocą w imporcie linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń z Azji, głównie z Chin, również Tajwanu, Korei Południowej, Japonii.

Na przestrzeni wielu lat nasza firma nawiązała wiele kontaktów handlowych z renomowanymi producentami maszyn, co umożliwia nam oferowanie szerokiego spektrum produktów spełniających najwyższe standardy jakości i wydajności oraz wymagania klientów. Współpracujemy z zaufanymi producentami, którzy stosują innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz przestrzegają rygorystycznych norm produkcyjnych i posiadają certyfikacje dopuszczające ich produkty do stosowania na terenie Unii Europejskiej.


Działamy w każdej branży maszynowej, oferujemy pełny zakres usług, od znalezienia odpowiedniej maszyny, poprzez negocjacje handlowe, sporządzanie umowy, nadzorowanie procesu produkcyjnego, inspekcję i odbiór maszyny u producenta, jej montaż i uruchomienie u klienta, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny we współpracy z producentem, pomoc w imporcie części zamiennych, w egzekwowaniu gwarancji producenta. Organizujemy transport morski, powietrzny, lądowy, organizujemy odprawę celną. Posiadamy przedstawicielstwo w Kantonie.

Jesteśmy dynamicznym zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem, otwartym na zmieniające się realia otaczającego nas świata i potrzeby naszych klientów.